BANA DESTEK OLUN

Merhaba, ben Faruk. 2014 senesinden beri yani 10 senedir Tayland’da yaşıyorum. Bu sitede ise Tayland ile ilgili yararlı içerikler üretiyorum.

Bu sitede sizi rahatsız etmemesi için reklama yer vermiyorum. Bu sebeple bana destek olmak isterseniz aşağıda linkler verdim, yazının devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca beni Instagram‘dan takip ederseniz çok sevinirim.

Bana destek olmak için;

  • Herhangi bir yerde otel rezervasyonu yaparken: Booking
  • Herhangi bir ülke için uçak bileti bakarken: Trip.com
  • Tayland’da uygun fiyatlı rehber bulmak ve turlara katılmak için: Klook
  • Tayland içinde ucuz otobüs, tren ve uçak biletleri için: 12go

Not: Yukarıda verdiğim sitelerle benim partnerlik anlaşmam var. Yani şöyle oluyor. Örneğin Booking sitesinde herhangi bir yerde otel rezervasyonu yapacaksınız diyelim. Rezervasyon yapmadan hemen önce yukarıda verdiğim benim linke basıyorsunuz, linke basınca sizi siteye veya aplikasyona yönlendiriyor. Ondan sonra rezervasyon yapıyorsunuz (ülke, şehir, otel farketmez). Yani benim referansımla siteye gitmiş oluyorsunuz.

Bu linke basınca sizden kesinlikle ekstra bir ücret kesilmiyor. Sadece benim linke basarak siteye gittiğiniz için, Booking benim yönlendirmem olduğunu tespit edebiliyor. Benim yönlendirmem olması dolayısıyla Booking kendi kazancının içinden bana komisyon ödüyor. Böylece bana destek oluyorsunuz. (Açıklamam biraz uzun oldu 😀 ancak tam anlamıyla anlaşılır olsun diye belirtmek istedim)

Ayrıca;

  • Beni Instagram’dan takip ederseniz çok sevinirim. Instagram: taylanddefterim
  • Benimle birebir görüşmek, Tayland hakkında istediğiniz her şeyi sormak için Danışmanlık Hizmetime bakabilirsiniz.
  • Benim hakkımda daha çok bilgi için Hakkımda sayfasına bakabilirsiniz.

Buraya kadar okuduğunuz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Umarım bir gün Tayland’da bir yerlerde karşılaşırız.

Faruk Bayram